PRIMER

Primer oczyszcza i przygotowuje rzęsy do zabiegu przedłużania lub zagęszczania, usuwając wszelkie pozostałości i tłuste osady, poprawia przyczepność i wpływa na lepszą trwałość zabiegu.Skraca czas aplikacji i poprawia trwałość rzęs. 

REMOVER

Delikatny zmywacz kleju ze specjalną opracowaną formułą szybko i z łatwością rozpuszcza kleje dystrybuowane przez firmę Este Group, jak również większość klejów innych firm używanych do przedłużania rzęs nie niszcząc rzęs naturalnych.

APLIKATORY BEZWŁÓKIENKOWE

Aplikatory bezwłókienkowe służą do aplikacji preparatów o różnych konsystencjach żelowych, płynnych i kremowych. Specjalny materiał, z którego wykonane są końcówki, potrafi utrzymywać w sobie płyny nie pochłaniając ich, czym przyczynia się do mniejszego zużycia produktów. 

SZCZOTECZKI

Do użytku przed zabiegiem jak i po zabiegu – do przeczesywania rzęs i utrzymywania ich w odpowiedniej pozycji. Świetny prezent dla każdej klientki do pielęgnacji swoich rzęs w domu.

TAŚMY

Służą do separowania dolnych rzęs podczas zabiegu. Doskonały zamiennik dla płatków kolagenowych / żelowych. Nie zsuwają się i nie podrażniają oczu. Produkt bardzo wydajny i ekonomiczny.

PŁATKI ŻELOWE

Służą do separowania rzęs dolnych od górnych. Doskonale układają się i pielęgnują oczy podczas zabiegu przedłużania rzęs, beztłuszczowe i bezwłukienkowe, samoprzylepne. Płatki nie rozpuszczają się podczas zabiegu dzięki czemu nie podrażniają oczu.

PODKŁADKA SILIKONOWA

Dzięki lepkiej powierzchni rzęsy przytwierdzają się w taki sposób, że bez problemów można je chwytać.

SPEED UP

Preparat przyspieszający wiązanie i wysychanie kleju. Tworzy powłokę ochronna, która sprawia, że rzęsy lepiej się układają. Może być aplikowany na rzęsy syntetyczne (na pasek w kasetce) lub na rzęsy naturalne przez użyciem primera bądź w trakcie aplikacji.

KAMIEŃ NEFRYTU

Efektowny nefrytowy krążek w odcieniach zieleni jest niezbędny przy zabiegu Przedłużania i Zagęszczania Rzęs. Służy jako podstawka do kleju. Chłodna powierzchnia sprawia, że klej używany jest oszczędniej. Solidna waga powoduje nie przemieszczanie się kamienia.

OSŁONKA NA KAMIEŃ/
POD KLEJ

Osłonka na kamień nefrytu bądź podstawkę szklaną czy kryształową na którą wylewa się klej podczas aplikacji rzęs. Zabezpiecza kamień przez zabrudzeniem, po użyciu wystarczy odkleić i wyrzucić.

GŁOWA DO ĆWICZEŃ

Głowa do treningu stylizacji i aplikacji rzęs. Poręczna, elastyczna, dobrze imituje głowę ludzką. Można nakleić na nią sztuczne rzęsy i ćwiczyć przedłużanie i zagęszczanie.

RZĘSY DO ĆWICZEŃ

5 par rzęs do ćwiczenia stylizacji i aplikacji rzęs. Rzęsy przykleja się na głowę do ćwiczeń.

MAGNETYCZNE ETUI NA PINCETY

Magnetyczne, eleganckie, złote etui na pincety. Sygnowane logo Elashes. Służy do bezpiecznego przechowywania pincet, pomieści 3 sz.

Close Menu