PLASMA GOLD 1 zakrzywiona, typ L

Profesjonalna, chirurgicznej jakości pinceta Elashes Plasma GOLD nr1 jest idealna do metod objętościowych 2D-8D. Pinceta Elashes Plasma GOLD nr1 jest lekka, o gładkiej strukturze, sygnowana logo Elashes. Pinceta wykonana ze stali nierdzewnej.

PLASMA GOLD 2 zakrzywiona, typ S

Profesjonalna, chirurgicznej jakości pinceta Elashes Plasma GOLD nr2 jest idealna do metod objętościowych 2D-8D sprawdza się również przy metodzie 1:1. Pinceta GOLD nr2 jest lekka, o gładkiej strukturze, sygnowana logo Elashes. Pinceta wykonana ze stali nierdzewnej.

PLASMA GOLD 3 prosta

Profesjonalna, chirurgicznej jakości pinceta Elashes Plasma GOLD nr3 jest idealna do rozdzielania rzęs podczas aplikacji bądź metody 1:1. Pinceta Elashes Plasma GOLD nr3 jest lekka, o gładkiej strukturze, sygnowana logo Elashes. Pinceta wykonana ze stali nierdzewnej.

PLASMA GOLD 4 zakrzywiona, swan

Profesjonalna, chirurgicznej jakości pinceta Elashes Plasma GOLD nr4 jest idealna do dużych objętości 4-8D. Pinceta Elashes Plasma GOLD nr4 jest lekka, o gładkiej strukturze, sygnowana logo Elashes. Pinceta wykonana ze stali nierdzewnej.

VETUS ESD-17 czarna, zakrzywiona

Cienkie, wydłużone końcówki idealnie nadają się do chwytania pojedynczych włosków rzęs i ułatwiają ich aplikację.  Są perfekcyjnie wykonane, dobrze wyważone, dlatego dobrze się nimi pracuje. Idealnie sprawdza się do metody objętościowej

VETUS ESD-12 czarna, prosta

Profesjonalna, chirurgicznej jakości pinceta Elashes Plasma GOLD nr4 jest idealna do dużych objętości 4-8D. Pinceta Elashes Plasma GOLD nr4 jest lekka, o gładkiej strukturze, sygnowana logo Elashes. Pinceta wykonana ze stali nierdzewnej.

VETUS ESD-11 czarna, prosta

Cienkie, wydłużone końcówki idealnie nadają się do chwytania pojedynczych włosków rzęs i ułatwiają ich aplikację.  Są perfekcyjnie wykonane, dobrze wyważone, dlatego dobrze się nimi pracuje.

VETUS ESD-15 czarna, typ S

Cienkie wydłużone końcówki idealnie nadają się do chwytania pojedynczych włosków rzęs i ułatwiają ich aplikację.  Są perfekcyjnie wykonane, dobrze wyważone, dlatego dobrze się nimi pracuje.

VETUS ST-12 prosta

Pęseta stalowa-prosta. Bardzo lekka, wytrzymała. Cienkie, wydłużone końcówki idealnie nadają się do chwytania pojedynczych włosków rzęs i ułatwiają ich aplikację. Są perfekcyjnie wykonane, dobrze wyważone dlatego łatwo się nimi pracuje.

VETUS ST-15 zakrzywiona, typ S

Pęseta stalowa-zakrzywiona. Bardzo lekka, wytrzymała. Cienkie, wydłużone końcówki idealnie nadają się do chwytania pojedynczych włosków rzęs i ułatwiają ich aplikację. Są perfekcyjnie wykonane, dobrze wyważone dlatego łatwo się nimi pracuje.

SREBRNA zakrzywiona, typ S

Pęseta jest lekka i precyzyjna.Ostre, smukłe końce i możliwość pracy za pomocą siły ucisku.

Close Menu