Instruktorzy Elashes

Instruktor

Magdalena Wojcieszak

„Stylizacją rzęs zajmuję się od 2011 roku. Ukończyłam wiele szkoleń u instruktorów z Polski jak i z zagranicy m.in u Eleny Stakhovich, Aida O-ko a w 2017 roku zostałam instruktorem marki Elashes."

Punkt stacjonarnego
zakupu produktów Elashes

Art Beauty Magdalena Wojcieszak
Ul. Tetmajera 24
56-400 Oleśnica
Tel: 665693053

Instruktor

Marta Felczarek

"Po 15 latach w gastronomii postanowiłam zająć się kosmetyką, kiedyś szef baru, dzisiaj szef we własnym saloniku w którym upiększam oczy i dłonie. Moja praca to pasja, którą zarażam swoje kursantki a satysfakcją z pracy jest zadowolenie klientek. Firma Elashes dała mi najlepsze produkty i możliwość rozwoju."

Punkt stacjonarnego
zakupu produktów Elashes

Marta Felczerek Instruktor Elashes- Przedłużanie rzęs i szkolenia
Ul. Komuny Paryskiej 15
Wrocław
Tel.: 667 286 370

Instruktor

Katarzyna Wasilewska

„Kierując się w życiu pasją i tym, co sprawia mi największą przyjemność, wybrałam kształcenie się w kierunku stylizacji rzęs. Pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie od 2010 roku, kończąc liczne szkolenia, kursy jak i zdobywając bezcenną wiedzę, którą można posiąść jedynie pracą i doświadczeniem. Satysfakcję sprawiają mi zadowolone klientki, jak i możliwość przekazywania mojej wiedzy kursantkom. W 2017 roku zostałam również instruktorem Stylizacji Rzęs marki Elashes.”

Punkt stacjonarnego
zakupu produktów Elashes

Wsl Pro Lashes
Ul. Szczęśliwa 17/1a
Wrocław
Tel.: 530 930 963

Instruktor

Patrycja Masłyka

"Moja przygoda ze stylizacja rzęs rozpoczęła się w 2009 roku. Po pierwszych aplikacjach dość szybko się zraziłam, ale po kilku miesiącach powróciłam z werwa do penset, by dalej szlifować warsztat w praktyce i teorii. Z perspektywy czasu widzę, że moja praca nauczyła mnie cierpliwości, wytrwałości i sumienności:) Każda zadowolona i powracająca klientka oraz kursantka to mój kolejny mały sukces i krok w kierunku rozwoju."

Punkt stacjonarnego
zakupu produktów Elashes

Patty Derm
Ul. Drzewieckiego 24/19a
54-129 Wrocław
Tel: 535 066 536

Zapraszamy na szkolenia do naszych Instuktorów

Close Menu